
Wat een prachtig weekend in Woudsend! 🌞🎶🏛️
We kijken terug op een weekend waarin ons dorp volop bruist van cultuur, muziek, gezelligheid en samenzijn. Zoals ieder jaar viel het Uitfestival samen met het Monumentenweekend, en dat leverde opnieuw een geweldige mix van activiteiten op. Er was werkelijk voor iedereen iets te beleven!.
Het weekend werd feestelijk geopend door Hanneke, die in de huid kroop van Greet, de zus van de waarzegster. Omdat de waarzegster zelf verhinderd was, greep Greet haar kans om ook eens voor het voetlicht te treden – en dat deed ze met verve! Daarmee was de toon meteen gezet voor een bruisend programma vol verrassingen.
Onze fotograaf heeft een kleine selectie foto’s gemaakt die we hierbij delen. En goed nieuws: er wordt ook nog gewerkt aan een video, die houden jullie nog tegoed!
Zaterdag liet het weer ons een beetje in de steek, maar dat kon de pret niet drukken. En hoe fijn was het dat we zondag konden genieten van de zon en droog weer? Dat gaf de dag nét dat beetje extra sfeer.
Het kinderplein was een schot in de roos: kinderen leefden zich helemaal uit met allerlei circusachtige acts en spellen. Het plezier straalde er vanaf! De korte film van de Spiderkids viel ook erg in de smaak en zorgde voor veel lachende gezichten. En natuurlijk mocht het kindertheater De Chipskoning niet ontbreken – daar hebben jong én oud zichtbaar van genoten.
Muziek klonk door de straten, tuinen en pleinen: koren, bands en solisten zorgden voor een veelzijdig programma. Verspreid over verschillende locaties was er voor iedereen wel iets leuks te horen en te beleven. Tussendoor konden bezoekers onze rijke geschiedenis en monumenten ontdekken. Dat maakte het weekend nóg specialer: cultuur, erfgoed en ontmoeting gingen hand in hand.
Al met al een prachtig weekend waarin cultuur, gezelligheid en samenzijn centraal stonden. Een dikke pluim voor de organisatie – dankzij hun inzet en enthousiasme konden we dit allemaal met elkaar meemaken. 🙌
Fotograaf Björn Goossens en Mayke de Vries.