Een rondje langs de Kunstmoment exposanten
Voor Woudsend Kunstmoment maakten interviewer Peter Kranendonk en videograaf Björn Goossens een rondje langs de exposanten.
Voor Woudsend Kunstmoment maakten interviewer Peter Kranendonk en videograaf Björn Goossens een rondje langs de exposanten.
Op een unieke plek in het centrum van Woudsend, vlakbij de passantenhaven, wordt ook deze zomer zevenmaal op donderdag de bekende Boerenmarkt georganiseerd. Een markt van half elf tot vijf uur met elke donderdag meer dan 35 standhouders.
Op De Poel wordt sinds april hard gewerkt met straten openbreken, buizen leggen en opnieuw bestraten. Tegen de wateroverlast zijn op het hoger liggende gedeelte van De Poel afwateringsbuizen aangelegd om bij hevige regenbuien te lozen op de Ee. Het lager liggende deel tot aan de achterkant van de molen wordt ook opnieuw bestraat evenals de straten daar vlakbij. Het grootste deel zal voor de start van de bouwvak, 5 augustus, klaar zijn. De bewoners hebben ruime tijd minder makkelijk hun woning kunnen bereiken. De stoep- en straatstenen worden alweer gelegd en het gras wordt waar nodig ingezaaid.
Het UITFestival in Woudsend is dit jaar in het Open Monumentenweekend van 14 en 15 september. Twee volle dagen “Bloeie en Brûzje” met activiteiten voor ‘jong en oud’ in de gezellige dorpskern van Woudsend: In 2024 met 24 activiteiten op 24 locaties! Dit ook dankzij een mooie combinatie met de kunstroute van Woudsend Kunstmoment en de directe aansluiting op de week van Woudsend Bloeit. Alles met vrije toegang.
Als gevolg van storing heeft Woudsend en omstreken minder of geen waterdruk. Vitens is nog op zoek naar de exacte oorzaak van de storing.
Wâldsein Bloeit - Diner "De makkelijke moestuin" Samen buiten dineren van (H)eerlijke producten.
Na de eerste informatieavond over de Collectief Particulier Opdrachtgeverschap, oftewel de CPO op Skar 2 in juni, is er nu een vervolgbijeenkomst gepland.
Bekijk de promotie video die er is gemaakt voor het Doarpstún project. De Doarpstún opent in de week van Wâldsein Bloeit (8 t/m 15 september 2024)
Bekijk de promotie video die er is gemaakt voor het Doarps Hûskeamer project. De Hûskeamer opent in de week van Wâldsein Bloeit (8 t/m 15 september 2024)
Het zal veel dorpsbewoners zijn opgevallen dat de Karmel, PKN kerk te Woudsend al weken in de steigers staat. Er was groot onderhoud nodig.
Oproep Beste dorpsgenoten, Op zaterdag 14 september tijdens Wâldsein Bloeit organiseren we op de Gouden Boaiem een verhalentocht. Er hebben zich veel dingen afgespeeld in alle jaren dat er gewoond en geboerd werd. Het kan overal over gaan; kleine grappige verhaaltjes, mooie anekdotes, liefdesverhalen, belevenissen van kinderen, natuurervaringen, verhalen door overlevering noem maar op. Heeft u of weet u een verhaal of kent u iemand met een verhaal of een gebeurtenis dan horen wij dat heel graag! Maar we zoeken ook mensen die mooi kunnen vertellen! U kunt dan contact opnemen met mij; Pytsje Bokma 0623054928 of info@goudenboaiem.nl Alvast heel erg bedankt voor uw medewerking.
Woudsend Kunstmoment... kom jij ook een kijkje nemen? Zondag 30 juni, 28 juli en 25 augustus van 13 -17 uur ben jij van harte welkom bij Woudsend Kunstmoment.