SWF Tichtby
SWF Tichtby houdt iedere maandag in de oneven weken van 13.30 tot 16.00 een inloopspreekuur in de Driuwpôlle in Woudsend.
SWF Tichtby houdt iedere maandag in de oneven weken van 13.30 tot 16.00 een inloopspreekuur in de Driuwpôlle in Woudsend.
Feestavond in MFC de Driuwpôlle - bij ons op het kamp, Hollandse avond met Gouden randje. Met heel veel Hollandse meezingers. Entree € 5,00 Zaterdag 2 november 2024 vanaf 19:00 uur.
Vandaag was de tweede woensdag dat er de Hûskeamer was in MFC de Driuwpôlle. Het was weer erg gezellig, jong en oud, mannen en vrouwen kwamen samen voor een kopje koffie met wat lekkers. Er werd gekletst en genoten van de mensen die er waren, rummicup, dammen, schaken, duizenden, kakkerlakken salade gespeeld. De Sjoelbak werd door iemand even gemist, maar het zou mij niet verbazen als die er de volgende keer bij is.
Vandaag is het burendag! Vijf buurtverenigingen in Woudsend organiseren een buurtfeest. Wij gingen bij alle vier kort langs om een paar foto's te maken. Het zag er gezellig uit en het eten rook overal erg lekker.
Door middel van onderstaande brief worden alle inwoners en ondernemers van Woudsend en omstreken uitgenodigd door het Ministerie van Klimaat en Groene Groei om naar de inloopbijeenkomst van aardgasproducent Vermillon te komen op dinsdag 22 oktober 2024 van 19:00 tot 21:00 uur in Zalencentrum Sint Nyk, Baron Hardenbroekstraat 3 te Sint Nicolaasga
🎲 ♟️Noesjka en Hans 🎲 ♟️ zijn op zoek naar anderen die het ook leuk vinden om een spelletjes groep te starten om soms een spelletjes avond te houden. Ben ik fan van bordspellen, kaartspellen of partygames? Of je nu een doorgewinterde speler bent of nog nooit een dobbelsteen hebt aangeraakt, iedereen is van harte welkom! De avonden worden gevuld met een gevarieerd aanbod aan spellen, van de klassiekers tot de nieuwste hits.
UITNODIGING Pak nu die betaalbare woning met CPO SKAR 2 in Woudsend. Kom naar de CPO SKAR 2 bijeenkomst voor meer informatie.Wanneer: 📅 26 september 2024 🕗 20:00 uur.Waar: 🏘️ MFC de Driuwpôlle
Zondag 15 september speelden wij, de band Dear Mr Fantasy, onze theater show in het MFC. We namen het publiek mee op een muzikale reis door de rockgeschiedenis van 1966 tot 1977. Verhalen over diverse bands en artiesten, hun muziek, leuke feitjes werden gedeeld met een aandachtig luisterend publiek. En natuurlijk werden er vele nummers live ten gehore gebracht.
Aanstaande woensdag 25 september tussen 09:30 en 13:30 uur is de Hûskeamer geopend voor jong en oud, in de foyer van het MFC de Driuwpôlle. Iedereen die zin heeft in gezelschap, een bakje koffie of thee, misschien wel een spelletje of een rondje op de duofiets of gewoon even van huis weg te zijn is woensdag van harte uitgenodigd.
Zaterdag 14 september werd op de Gouden Boaiem het volgende gedicht voorgelezen door de dochter van Marieke Nagelhout - Reekers . Het gedichtje gaat over de boom die zo eenzaam op de Gouden Boaiem staat nadat familie v.d. Brug de boerderij heeft verlaten. (1988)
Afgelopen zaterdag 14 september 2024 was de kapsalon Reekers vijf en twintig jaar van Nieke. Demi en Nieke wilden dit niet ongemerkt voorbij laten gaan en nodigenden iedereen uit voor een borrel. Ze zijn enorm in de bloemen gezet en hebben mooie cadeau’s mogen ontvangen. Ze bedanken alle mensen die hun zijn komen feliciteren.
Het OF – SWF heeft als doel om gezamenlijke initiatieven in Woudsend e.o. financieel te ondersteunen. De projecten waarvoor steun aangevraagd kan worden moeten bijdragen aan het versterken van de economie èn bijdragen aan de maatschappelijke verbinding in de kern.