Nieuw jaar, nieuwe plannen bij Watersportvereniging Woudsend

Gepubliceerd op 13 januari 2026 om 11:10

Het jaar is van start gegaan met een inspirerende bijeenkomst waarin ontmoeting en vooruitkijken centraal stonden. In een ontspannen sfeer kwamen bekenden en nieuwe gezichten samen om het nieuwe seizoen te verwelkomen en ideeën uit te wisselen.

Tijdens de avond kregen we een bijzonder inkijkje in de wereld van zeilen en zeiljachtbouw bij Breehorn. De passie voor het water en het vakmanschap waarmee hier gewerkt wordt, was duidelijk voelbaar. Onze dank gaat uit naar Lars, Mark en Alexander voor hun gastvrijheid en het delen van hun kennis en enthousiasme.

De grote opkomst en de levendige gesprekken lieten zien hoeveel betrokkenheid er is. Er werd volop meegedacht over plannen en activiteiten voor het komende vaarseizoen, wat zorgde voor een mooie basis om samen verder te bouwen.

Kortom: een geslaagde start van het jaar, waarin ontmoeting, inspiratie en vooruitblik samenkwamen. Op naar een seizoen met veel mooie momenten op en rond het water.

Foto’s Watersportvereniging Woudsend