Juni 2025
Mei 2025

Brand in pleziervaartuig in Woudsend snel onder controle

Vrijdagmiddag 30 mei is de brandweer rond 14:45 uur gealarmeerd voor een melding van een brand in een pleziervaartuig aan De Rakken, ter hoogte van Lynbaen in Woudsend. Meerdere brandweereenheden rukten uit naar de melding, naast de brandweer van Woudsend werd ook de brandweerboot van Balk gealarmeerd.

Lees meer »

Een frisse start en de hele dag in beweging! dag 3 - Woudsend Bloeit 2025

Vanmorgen vroeg vertrokken vanuit een paar huizen in het dorp al enkele volwassenen en kinderen om de dag sportief te beginnen met een frisse ochtendduik. Na een korte plons — en voor sommigen zelfs een stukje zwemmen — kwamen ze snel weer aan wal. Daar deden ze een paar rekoefeningen om de spieren weer op temperatuur te brengen, zodat ze het de rest van de dag niet koud zouden hebben. Sommigen warmden zich nog even op met een kopje thee, waarna iedereen richting school of werk ging.

Lees meer »

Programma dag 3 - Woudsend Bloeit

07:15 - 07:30 uur Ochtend duik, Weachswal08:15 - 08:30 uur Ochtend gym, schoolplein basisschool10:00 - 12:00 uur een aantal schoolkinderen geven een plantje aan ouderen, Centrum Woudsend10:30 - 12:00 uur Gezond ouder worden, Fysio Wymbrits, Havenzaal MFC15:30 - 17:00 uur Circuit gym/turnen, Sporthal MFC

Lees meer »

Tweede dag, een geslaagde dag vol sport en gezelligheid - Woudsend Bloeit 2025

Wederom was het een superdag! In de ochtend streden jongeren van 12 tot 16 jaar fanatiek tegen elkaar tijdens spannende beachvolleybalwedstrijden. Het was mooi om te zien dat de voetballende jongens zich goed staande hielden tegenover de volleyballende meiden. De jongens speelden met veel inzet, terwijl de meiden zichtbaar plezier maakten op het veld. Langs de kant stonden toeschouwers enthousiast aan te moedigen.

Lees meer »

Dag twee van Woudsend Bloeit 2025

10:00 - 12:00 uur Beachvolleybal toernooi 12- 16 jarigen, Beachvolleybalveld Indyksterleane13:00 - 17:00 uur Beachvolleybal toernooi 16+ en volwassenen, Beachvolleybalveld Indyksterleane13:30 - 17:00 uur Woudsend vaart, Passantenhaven

Lees meer »